b2b Net

ERP programınızla entegre veya bağımısız çalışabilen bulut tabanlı ön muhasebe ve saha satış yazılımı.

Bulut Tabanlı Saha Satış ve Muhasebe Programı

Bulut Tabanlı B2B ve
Ön Muhasebe

b2bNet bulut tabanlı bir ön muhasebe programı olmasının yanı sıra bayi ve plasiyer kanallı satış, tahsilat sistemidir.

Bayiler ve plasiyerler Yazılım kurmadan kullanabilir

Bayileriniz ve plasiyerleriniz sadece internet tarayıcılarını kullanarak b2bNet modüllerini kullanabilirler. Böylece 7/24 sipariş alabilir tahsilat yapabilirsiniz. Ayrıca siz de yönetim hesabınızla internet olan her yerden istediğiniz cihazla b2bNet'e bağlanıp tüm özellikleri kullanabilirsiniz.

Her yerden Ulaşın

Platform bağımsız alt yapısı sayesinde hiç bir ek yazılım kurmadan mevcut tarayıcınızı kullanarak b2bNet'e olan her yerden erişebilirsiniz. Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan hiç bir ek yazılım kurmadan Cari hareket detaylarını görebilir, stoklarınızı kontrol edebilir, sipariş verebilir hatta tahsilat yapabilirsiniz.

Güvenilir Alt Yapı

b2bNet özel web servisi sayesinde, entegrasyon için ERP programınızdan dışarıya port açmanıza gerek yoktur. Verileriniz anlık olarak web servisimiz sayesinde güvenli olarak güncellenir. Muhasebe programında yaptığınız değişiklik anlık olarak b2bNet sunucularına işlenir. Gelen siparişlerde yine web servisimize anlık olarak gelir ve muhasebe programınıza işlenir. Böylelikle bayileriniz ve plasiyerleriniz tüm hareketleri hiç gecikme olmadan anlık olarak görüntüler.

Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. Web sitemizde kaldığınız sürece çerez politikamızı kabul ettiğinizi taahhüt etmiş sayılırsınız.

KABUL ET