sitebizden

sitebizden, saas tabanlı bir web yönetim sistemidir. sitebizden ekibi profesyonel tasarıma sahip web sitenizi ihtiyacınıza uygun modüllerle hızlı bir şekilde kurar ve eksiksiz teslim eder. Saas alt yapısı sayesinde web siteniz sürekli ücretsiz olarak güncellenir.

Saas Tabanlı Web Sitesi Yönetim Sistemleri

Web siteniz
Süreli Güncel

Saas tabanlı, sitebizden web paketleri sayesinde web siteniz her zaman en son çıkan alt yapı üzerinde çalışır ve sürekli günceldir.

Yazılım Bilgisi Gerektirmez

web sitenizin içeriklerini, "gerçekten kolay yönetilebilir" paneli sayesinde yazılım ve tasarım bilgisi olmadan rahatlıkla yönetebilirsiniz. Mobil uyumlu yönetim paneliyle web sitenizi cep telefonunuzdan bile kontrol edebilirsiniz.

Ücretsiz Güncelleme

Saas alt yapısı sayesinden sisteme yüklenen özellikleri tüm kullanıcılar ücretsiz olarak kullanabilirler. Sürekli güncellenen yazılım alt yapısı sayesinde güvenlik konusunda da endişe etmenize gerek kalmaz.

Luka Akıllı Bot

Yapay zeka asistanı Luka, web sitenizin haftalık ve aylık raporlarını düzenli olarak size bildirir. Ayrıca web sitenizin anormal trafik düşüş artışı gibi durumlarda da size hem sms hem de mail olarak uyarı gönderir. Özel günlerde, ( Öğretmenler Günü vb. ) Milli ve Dini Bayramlarda da iki farklı görsel hazırlayıp web sitenizin logosunu bu görsellere yapıştırarak size hem whatsapp'tan hem de eposta yoluyla bildirir.

Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. Web sitemizde kaldığınız sürece çerez politikamızı kabul ettiğinizi taahhüt etmiş sayılırsınız.

KABUL ET