menu Luka

menu Luka'yla cafe ve restaurantınızdaki menunuzu dijital ortama taşıyabilirsiniz. Misafirleriniz geldiğinde kendi telefonlarından ek yazılım indirmeden masalarınıza koayacağınız Kare Kodları okutarak menünüze ulaşabilir hatta sipariş verebilirler.

1. menu Luka için program kurmam gerekiyor mu?

Hayır, menu Luka için ne kullanıcı ne de yöneticinin ekstra bir program kurmasına gerek yoktur. menu Luka tamamen bulut tabanlı bir yazılımdır.

2. Ürünlere farklı seçenekler tanımlayabilir miyim?

Tabiki. Ürünlerinize istediğiniz kadar farklı seçenekler ekleyebilirsiniz. Örneğin - Dönerin yanında içecek olarak kola mı yoksa ayran mı tercih edersiniz? - Mantı içinde sos olsun mu? Yoğurdu Sarımsaklı mı yoksa sarımsaksız mı olsun? - Salatanızın içinden istediğiniz malzemeleri çıkarın v.b..

3. Ürün seçenekleri için farklı fiyat tanımlamaları yapılabilir mi?

Evet bununu ister tüm ürün kategorilerinizde isterseniz tek tek ürünlerde yapabilirsiniz. Örneğin - Hamburger Menu seçiminde büyük boy seçerseniz + 5 TL fark - Ekstra peynir için +3 TL fark - Adana kebap 1,5 Porsiyon 7 TL fark vb.

Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. Web sitemizde kaldığınız sürece çerez politikamızı kabul ettiğinizi taahhüt etmiş sayılırsınız.

KABUL ET