net Fırın

net Fırın ile cari hesaplarınızı takip edebilir, üretim reçeteleri oluşturabilir ve stoklarınızı anlık olarak izleyebilirsiniz. kolay kullanımı sayesinde telefonunuzdan ve tüm bilgisayarlardan ek program yüklemeden her yerden erişebilirsiniz.

Fırınlar için Üretim ve Muhasebe

Yeni Nesil
Fırın Yazılımı

Fırın, pastane ve unlu mamüller satışı yapan işletmeler için tamamen web tabanlı üretim ve ön muhasene programı

İstediğiniz Yerden Erişin

Bulut tabanlı alt yapısı sayesinde, sunucu bilgisayar vb donanımlara ihtiyaç duymadan bir tablet veya mevcut bilgisayarlarınızdan bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınız özellikleri çok düşük bile olsa tarayıcı üzerinden çalıştığından, tüm özellikeri rahatlıkla kullanılabilir.

Her yerden Ulaşın

Sadece raporlara değil, programın tüm özelliklerine internete bağlanan her türlü cihazdan ve her yerden ulaşıp programı kontrol edebilirsiniiz. Akşam, evinizden raporları incelemek isterseniz telefonunuzdan bağlanabilir, farklı şubelerde tabletlerden programı kullanabilirsiniz.

Güvenilir Alt Yapı

netFırın'ın bulut alt yapısı sayesinde sunucu gibi donanımlara para harcamanıza gerek olmadığı gibi virüs vb. güvenlik önlemleriyle de uğraşmanıza gerek kalmaz. İstediğiniz zaman tek tıkla yedeklerinizi indirebilirsiniz. Saas tabanlı netFırın size her zaman en güncel versiyonu sunar ve güncellemler için ücret talep etmez.

Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. Web sitemizde kaldığınız sürece çerez politikamızı kabul ettiğinizi taahhüt etmiş sayılırsınız.

KABUL ET