net Fırın

net Fırın ile cari hesaplarınızı takip edebilir, üretim reçeteleri oluşturabilir ve stoklarınızı anlık olarak izleyebilirsiniz. kolay kullanımı sayesinde telefonunuzdan ve tüm bilgisayarlardan ek program yüklemeden her yerden erişebilirsiniz.

1. netFırın kimler için uygun mu?

net Fırın tamamen fırın, pastane ve ünlü mamül satışı yapan firmalara özel yazıldığı için bu sektörlerde hizmet veriyorsanız sizin için uygundur.

2. netFırını bilgisayarıma nasıl kurabilirim?

net Fırını kullanmak için bilgisayarınıza veya telefonunuza bir program kurmanız gerekmez. Tamamen bulut tabanlı çalıştığından interneti olan her cihazdan ve her platformdan rahatlıkla kullanabilirsiniz./p>

3. Birden fazla şubem var şubelerde de kullanabilir miyim?

Hayır bir sunucuya ihtiyacınız yok. net Fırını birden fazla şubesi ve deposu olan işletmeler de rahatlıkla kullanabilir. Birden fazla kullanıcı hesabı tanımlayıp bu kullanıcıların da tüm platfornlardan programı kullanmasını sağlayabilirsinz.

Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. Web sitemizde kaldığınız sürece çerez politikamızı kabul ettiğinizi taahhüt etmiş sayılırsınız.

KABUL ET